(8 387) 51531 [email protected]

           Vadovaudamiesi Švenčionių rajono savivaldybės administracijos daugiabučių bendro naudojimo patalpų valymo ir dezinfekcijos planu ir priimdami būtinas prevencines priemones – UAB “Švenčionių švara” darbuotojai dezinfekciją atliks visuose administruojamuose namuose Švenčionyse ir Švenčionėliuose, taip pat atliksime darbus ir viešosiose erdvėse.

          PRAŠOME gyventojus taip pat pasirūpinti laiptinių dezinfekcija – reguliariai vėdinti bendro naudojimo patalpas, dažniau plauti laiptinės grindis, dezinfekuoti durų rankenas, turėklus ir kitus paviršius dezinfekciniu tirpalu.

 

Ramybės ir sveikatos visiems.

GYVENTOJAMS REKOMENDUOJAME:

Namų aplinkos valymas naudojant vandenį, muilą, buitinius ploviklius, įprastas dezinfekcijos priemones (skystis, kurio sudėtyje yra 70 proc. etanolio) ar baliklius yra pakankamas. Didžiausias dėmesys turi būti skiriamas dažnai liečiamiems paviršiams, langų, tualeto ir vonios kambario paviršiams.

Pažeidžiamus paviršius reikia valyti 70 proc. koncentracijos etanoliu. Nejautrius paviršius galima valyti ir buitiniu balikliu, kuriame chloro koncentracija yra 0,5 proc. (skiedžiama 1:50 santykiu su vandeniu).
Eiga: pirmiausia valymui turi būti naudojamas įprastas muilas ar ploviklis su vandeniu, po jo atliekama dezinfekcija, (balikliu, kuriame chloro koncentracija yra 0,5 proc arba alkoholio pagrindu pagamintu dezinfekciniu skysčiu).